LIELAIS PROJEKTS noslēdzies!
Ar patīkamu un aizraujošu sākumu, ar milzīgu entuziasmu un darba sparu - tā sākās mūsu darbs pie Biedrības "Aktīvi vecāki - Ropažu novadam" "Lielā" projekta īstenošanas, kapacitātes stiprināšnas.
Projekts ilga pilnus 8 mēnešus un izdarīts ir fantastiski daudz.

Par to kas un kā tika paveikts, par to ko mēs ieguvām un ko ieguvis ikviens novada iedzīvotājs - tuvākajā laikā.

Bet pirms ķeramies pie atskatīšanās uz padarīto - Visus aicinu uz Lielo piedzīvojumu ikvienam - "Piedzīvojumu sacensības - Bajāri Trophy Ropaži 2010"

thumb

Ir noslēdzies 2. Kapacitātes stiprināšanas periods
Ar katru mirkli, dienu un mēnesi mēs kļūstam varenāki, veiktspējīgāki, radošāki, zinošāki. Ar katru nodarbību un semināru esam kļuvuši par sevi pārliecinātāki un varošāki.
Kopš Biedrības Kapacitātes stiprināšanas projekta uzsākšanas ir aizritējuši veseli 6 darba, mācību un prieka mēneši, kuru laikā esam kļuvuši bagātāki gan intelektuāli, gan inventāra un aprīkojuma ziņā.
Projekta īstenošanas komandai liekot galvas kopā, šī gada 5. jūlijā tika nodots otrais projekta "Kapacitātes stiprināšana" informatīvais ziņojums.

Informatīvs ziņojums
Ir aizritējuši pirmie trīs projekta "Biedrības "Aktīvi vecāki - Ropažu novadam" kapacitātes stiprināšanas" mēneši. Ir īstenotas vai uzsāktas īstenot piecas no deviņām aktivitātēm.
Paveikts ir daudz. Esam kļuvuši gan morāli gan resursu ziņā daudz stiprāki un veiktspējīgāki!
thumb
rokas_strada.jpg

Slēpošanas inventārs
Ziemas mēnešos pie mums vari aizņemties distanču slēpošanas inventāru.
Slēpošanas inventārs lietojams tikai tam paredzētajā trasē Ropažu parkā, kur katru gadu tiek veidota slēpošanas trase.


_web_slepes_nujas.jpg

Distanču slēpošanas inventārs iemēģināts
Inventārs iemēģināts, vienlaikus uzstādot Ropažu parka trasē vienlaikus slēpojošo cilvēku rekordu. Paldies visiem, kas šodien jau slēpoja, kā arī palīdzēja piestaigāt trasi pēc jaunā sniega. Šobrīd trase ir piemērota braukšanai gan slīdsolī, gan klasikā.
web_3slepotaji.jpg
Rīt slēpojam atkal! (Centīgākie jau šovakar laughing)
Atgādināsim, ka pagājušajā otrdienā trasi ar burānu nobraukāja Indulis no OK Kāpa. Paldies viņam!
Aizvien meklējam savu burānu. Pagaidām nesekmīgi.
Vakarpusē mēģināsim ielikt šeit pieejamā distanču slēpošanas inventāra inventāra sarakstu. Kopumā interesentiem pieejami 8 pāri slēpju (Fischer, Rossignol) (157 cm-202cm) ar NNN sistēmas stiprinājumiem, 8 pāri OneWay nūju un 15 visdažādāko izmēru NNN sistēmas slēpju zābaki (37.-46. izmēri) (Rossignol, Alpina).

Sāk projekta “Biedrības “Aktīvi vecāki - Ropažu novadam” kapacitātes stiprināšana” īstenošanu
2009. g. 16.decembrī biedrība „Aktīvi vecāki - Ropažu novadam” (AVRN) un Latvijas Sabiedrības integrācijas fonds noslēdza granta līgumu par finansējuma piešķiršanu projekta “Biedrības “Aktīvi vecāki - Ropažu novadam” kapacitātes stiprināšana” realizācijai.
Projekts tika atbalstīts Sabiedrības integrācijas fonda 2009. g. izsludinātās un EEZ un Norvēģijas finanšu instrumentu atbalstītās NVO fonda NVO kapacitātes stiprināšanas programmas ietvaros. Ropažu novada aktīvo vecāku biedrības pieteiktais projekts kļuva par vienīgo projektu Pierīgas reģionā un vienu no sešiem visā Latvijā, kas guva fonda ekspertu atbalstu, saņemot 87 punktus no 90 maksimāli iespējamiem. Konkurence izsludinātajā projektu konkursā bija ļoti liela, jo kopumā projektu konkursā tika iesniegti 95 projektu pieteikumi - vidēji 15 projektu pieteikumi uz vienu apstiprinātu projektu.
 
Jūlijs 2024
POTCPSSv
 1  2  3  4  5  6  7
 8  9  10  11  12  13  14
 15  16  17  18  19  20  21
22  23  24  25  26  27  28
 29  30  31

Marija, Marika, Marina
 
 


ropazi

© www.avrn.lv, 2010