"Bajāri Trophy 2011"
Piedzīvojumu sacensību nolikums jau publicēts. 18.septembrī atkal ies vaļā!

Nāc un piedalies! "Bajāri Trophy 2011" jau 18.septembrī!
Jau atkal klāt rudens un esam gatavi visus aicināt uz piedzīvojumu. 18. septembrī tiek organizētas piedzīvojumu sacensības komandām, ikvienam, kas gatavs baudīt piedzīvojumu, pilnīgam iesācējam un apzinīgam lietpratējam, ģimenēm, jauniešiem un skolasbērniem.

web.jpg

Ropažu slēpes iemēģinājušas Zaķumuižas-Silakroga sniegu!
Vēsajā svētdienas rītā, bariņš aktīvo vecāku un viņu atvases, devās Silakroga virzienā, lai baudītu ziemas priekus- slēpošanu.

DSC04040.JPG

UZ SLĒPĒM PA NOVADA MEŽIEM!
Svētdien, 13. februārī paredzēts jautrs atpūtas pārgājiens uz slēpēm pa Silakroga apkārtnes pauguraino, bet ļoti skaisto, priežu silu. Pirms plkst. 12 pulcēšanās Silakrogā, līdzi ņemot slēpošanas inventāru, siltu tēju un kādu desiņu, ko atpūtas brīdī būs iespējams uzcept ugunskurā.
Ja tev nav savs slēpošanas inventārs, tad to var rezervēt zvanot 26112402 Andai.

web_2diena_2.jpg

Slēpojam!
Sakarā ar regulāru sniega snigšanu nav iespējams pagaidām kvalitatīvi atjaunot slidotavas ledus kārtu, tāpēc aicinām slidotgribētājus nedaudz paciesties vai arī pievērsties slēpošanai! Slēpes joprojām ir pieejamas Ropažu sporta centrā, noslēdzot inventāra saudzīgas izmantošanas līgumu. Slēpojam! thumb

Jau trešo gadu - slēpojam Ropažu parkā!
Jau trešo gadu AVRN aktīvisti, popularizējot lietderīgu un veselīgu brīvā laika pavadīšanu, sagatavojuši distanču slēpošanas trasi Ropažu parkā. Šogad sperts solis uz priekšu - esam tikuši pie antīka burāna - 1985.g. ražota sniega motocikla-transportiera, kas šogad tiks izmantots vēl labākas trases veidošanai. thumb
Šodien noslēgušies pirmie trases veidošanas darbi - iebraukts ap 1,1km garš aplis 2-4m platumā, slēpošanai slīdsolī. Jau šodien to iemēģināja pirmie slēpotāji, tostarp tie, kas mūs atbalstīja, kad pirms 3 gadiem veidojām pirmo distanču slēpošanas aplīti Ropažu parkā. Sākums - kā ierasts: stāvlaukumā pie Ropažu novada domes.

Slidotava aicina - apgaismota un notīrīta!
Drīz pēc slidotavas izveides pie Ropažu vidusskolas, aktuāla kļuva iedzīvotāju vēlme slidot tumšajos ziemas vakaros. AVRN aktīvisti jau pagājušajā ziemā kala plānus par apgaismojuma uzstādīšanu, tāpēc esam priecīgi paziņot, ka rezultāts ir panākts! No pagājušās sestdienas slidotava ir apgaismota arī vakarā, pēc tumsas iestāšanās. Bildes no apgaismojuma ierīkošanas

"Kurš gan cits" par Bajāru Lielo rudens pastaigu
Esam saņēmuši vairākas atsauksmes par pasākumu, garāko no tām - uzvarētāju komandas "Kurš gan cits" dalībnieka Māra atskatu. Viņa iespaidus par pagājušās sestdienas pastaigu piedāvājam arī AVRN mājas lapas lasītāju uzmanībai.

Zaķumuižas sporta halle. Sestdiena. 10.30. Ivars, Atis un es. 17, 19 un 50 gadi. Sports vieno visus vecumus! Tiek izdalītas kartes. Izskatās, ka būs viegla pastaiga pa svaigi piesnigušo mežu...”

Lejam ledu!
Šodien pulciņš aktīvo vecāku un viņu atbalstītāju pulcējās pie Ropažu vidusskolas, lai notīrītu ledus laukumu no sniega un lietu pirmo ledus kārtu. Pasākums izvērtās 5 stundu garumā, līdz laukums tika pildīts ar ūdeni, kas, tuvāko dienu laikā, cerams, izveidos gludu ledus kārtu.
Pateicamies tiem, kas mūs atbalstīja - Ojāram un SIA "Cetra" kolektīvam, kā arī Ropažu novada pašvaldības policijai un ugunsdzēsējiem par atbalstu!
Bildes no ledus tīrīšanas: šeit

IMG_1521.JPG

Bildes no Bajāru Lielās rudens pastaigas
Pirmās bildes no organizatoriem šeit (papildinātas ar bildēm no apbalvošanas un pēcfiniša)!
Lūdzam pārējos, kas bildēja mežā - dodiet saites uz saviem foto komentāros!
DSC_0030.JPG

Bajāru Lielā rudens pastaiga noslēgusies - skaista diena mežā!
Zaķumuižas apkārtnē skaistā, ziemīgā dienā noslēgusies AVRN rīkotā Bajāru Lielā rudens pastaiga, kur kontrolpunktus rogaininga tipa pasākumā mežā devās meklēt 12 komandas un 2 individuālie censoņi.
Prieks par jauniešiem un ģimenēm, kurus nebija nobaidījusi ziemas iestāšanās, un kas platiem soļiem, apņēmīgi devās mežā, lai sacenstos kontrolpunktu apmeklēšanā, paralēli baudot lielisko ainavu.
Rezultāti pastaiga_rez.pdf

DSC_00471.JPG

Papildus informācija par Bajāru Lielo rudens pastaigu 2010
Papildināta un precizētā informācija (teksts ar sarkanu) šeit: Info

Tiekamies sestdien!

BAJĀRU LIELĀ RUDENS PASTAIGA
bajaru_liela_pastaiga4.jpg

Īsi par lielo pastaigu (papildināts)
Būs jauka patīkama rudenīga diena, tas nu ir skaidrs. Ikviens Ropažu novada iedzīvotājs uzskatīs par savu pienākumu izkustēties, tāpēc mēs būsim sarūpējuši lielisku pasākumu. Lielajā rudens pastaigā laipni gaidīts ikviens Ropažu novada iedzīvotājs, viesis, uzņēmējs vai jebkurš cits, kurš ar savu komandu ir gatavs spēkiem mēroties ar īstajiem Ropažu novada ziķeriem.

Papildinātas Rudens velokrosa bildes!
Bilžu papildinājumi skatāmi Velokrosa bildēs!

<< Iepriekšējie 1 2 3 Nākamie >>

 
Jūlijs 2024
POTCPSSv
 1  2  3  4  5  6  7
 8  9  10  11  12  13  14
 15  16  17  18  19  20  21
22  23  24  25  26  27  28
 29  30  31

Marija, Marika, Marina
 

<< Iepriekšējie {pages} Nākamie >>

 


ropazi

© www.avrn.lv, 2010