02 Mar 2011.
Radoša nodarbība- Sieviešu dienas puķe!
Otrdien, 8. martā plkst. 18.30 aicinām dāmas un jaunkundzes uz radošu nodarbību- Auduma brošu darināšanā!

brosa.jpg

Griezīsim, šūsim, izšūsim, tāpēc- noteikti ņem līdzi šķēres. Noderīgi ir arī sintētiski ,kūstoši auduma atgriezumi ( oderdrēbe, organzas audums, tills u.c. ), bet , ja nav, tad neuztraucies! Iedosim no saviem krājumiem!
Tiekamies Ropažu KIC otrajā stāvā!
Iepriekš gan vēlams pieteikties-26112402 ( Anda)

15 Feb 2011.
Saldā nodarbība
Dienā, kad viens otram dāvina sarkanas sirdis, bučas un mīļus vārdus, biedrības dāmas aicināja visus interesentus uz radošu nodarbību- Valentīndienas saldais pušķis.
Vakars aizritēja nemanot, jo vajadzēja griezt, līmēt, tīt un vīt, līdz beidzot no konfekšu kaudzītes , lentītēm, papīriem un citiem sīkiem dekoriem izveidojās skaisti pušķi.
Vislielākais prieks par izveidotajiem saldajiem pušķiem bija jaunākajiem nodarbības dalībniekiem.
DSC04091.JPG

15 Feb 2011.
Ropažu slēpes iemēģinājušas Zaķumuižas-Silakroga sniegu!
Vēsajā svētdienas rītā, bariņš aktīvo vecāku un viņu atvases, devās Silakroga virzienā, lai baudītu ziemas priekus- slēpošanu.

DSC04040.JPG

14 Feb 2011.
Slēpošanas trases
Nedēļas nogalē sagatavota slēpošanas trase Ropažu parkā slīdsolim un klasikai, stadionā - klasikai un starp Silakorogu un Zaķumuižu - lielā trase klasikai.

08 Feb 2011.
Valentīndienas saldais pušķis
Pirmdien, 14. februārī plkst. 18.30 aicinām uz radošu nodarbību VALENTĪNDIENAS SALDAIS PUŠĶIS.
Veidosim saldus konfekšu pušķus- no šokolādes vai karameļu konfektēm, pēc katra izvēles un iespējām. Ar visiem papildmateriāliem būsi nodrošināts, līdzi jāņem tikai konfektes. Lai sanāktu neliels pušķis nepieciešamas 15-20 konfektes ( ~ 300 grami). Derēs visas konfektes, kuru papīriņi galos ir satīti ( Vāverīte, Sarkanā magone, Karakums, Vētras putns u.c.).
Ja ir iespējams, tad ņem līdzi arī karstās līmes pistoli.

Tiekamies Ropažu KIC otrajā stāvā.

06 Feb 2011.
UZ SLĒPĒM PA NOVADA MEŽIEM!
Svētdien, 13. februārī paredzēts jautrs atpūtas pārgājiens uz slēpēm pa Silakroga apkārtnes pauguraino, bet ļoti skaisto, priežu silu. Pirms plkst. 12 pulcēšanās Silakrogā, līdzi ņemot slēpošanas inventāru, siltu tēju un kādu desiņu, ko atpūtas brīdī būs iespējams uzcept ugunskurā.
Ja tev nav savs slēpošanas inventārs, tad to var rezervēt zvanot 26112402 Andai.

web_2diena_2.jpg

25 Jan 2011.
Ziemas sporta diena pārcelta!
Sestdien paredzētā ziemas sporta diena tiek pārcelta uz februāra mēnesi!
Vēlam drīzu izveseļošanos gan potenciālajiem dalībniekiem, gan organizātoriem!

25 Jan 2011.
Slēpojam!
Sakarā ar regulāru sniega snigšanu nav iespējams pagaidām kvalitatīvi atjaunot slidotavas ledus kārtu, tāpēc aicinām slidotgribētājus nedaudz paciesties vai arī pievērsties slēpošanai! Slēpes joprojām ir pieejamas Ropažu sporta centrā, noslēdzot inventāra saudzīgas izmantošanas līgumu. Slēpojam! thumb

11 Dec 2010.
Jau trešo gadu - slēpojam Ropažu parkā!
Jau trešo gadu AVRN aktīvisti, popularizējot lietderīgu un veselīgu brīvā laika pavadīšanu, sagatavojuši distanču slēpošanas trasi Ropažu parkā. Šogad sperts solis uz priekšu - esam tikuši pie antīka burāna - 1985.g. ražota sniega motocikla-transportiera, kas šogad tiks izmantots vēl labākas trases veidošanai. thumb
Šodien noslēgušies pirmie trases veidošanas darbi - iebraukts ap 1,1km garš aplis 2-4m platumā, slēpošanai slīdsolī. Jau šodien to iemēģināja pirmie slēpotāji, tostarp tie, kas mūs atbalstīja, kad pirms 3 gadiem veidojām pirmo distanču slēpošanas aplīti Ropažu parkā. Sākums - kā ierasts: stāvlaukumā pie Ropažu novada domes.

11 Dec 2010.
Slidotava aicina - apgaismota un notīrīta!
Drīz pēc slidotavas izveides pie Ropažu vidusskolas, aktuāla kļuva iedzīvotāju vēlme slidot tumšajos ziemas vakaros. AVRN aktīvisti jau pagājušajā ziemā kala plānus par apgaismojuma uzstādīšanu, tāpēc esam priecīgi paziņot, ka rezultāts ir panākts! No pagājušās sestdienas slidotava ir apgaismota arī vakarā, pēc tumsas iestāšanās. Bildes no apgaismojuma ierīkošanas

29 Nov 2010.
"Kurš gan cits" par Bajāru Lielo rudens pastaigu
Esam saņēmuši vairākas atsauksmes par pasākumu, garāko no tām - uzvarētāju komandas "Kurš gan cits" dalībnieka Māra atskatu. Viņa iespaidus par pagājušās sestdienas pastaigu piedāvājam arī AVRN mājas lapas lasītāju uzmanībai.

Zaķumuižas sporta halle. Sestdiena. 10.30. Ivars, Atis un es. 17, 19 un 50 gadi. Sports vieno visus vecumus! Tiek izdalītas kartes. Izskatās, ka būs viegla pastaiga pa svaigi piesnigušo mežu...”

28 Nov 2010.
Lejam ledu!
Šodien pulciņš aktīvo vecāku un viņu atbalstītāju pulcējās pie Ropažu vidusskolas, lai notīrītu ledus laukumu no sniega un lietu pirmo ledus kārtu. Pasākums izvērtās 5 stundu garumā, līdz laukums tika pildīts ar ūdeni, kas, tuvāko dienu laikā, cerams, izveidos gludu ledus kārtu.
Pateicamies tiem, kas mūs atbalstīja - Ojāram un SIA "Cetra" kolektīvam, kā arī Ropažu novada pašvaldības policijai un ugunsdzēsējiem par atbalstu!
Bildes no ledus tīrīšanas: šeit

IMG_1521.JPG

27 Nov 2010.
Bildes no Bajāru Lielās rudens pastaigas
Pirmās bildes no organizatoriem šeit (papildinātas ar bildēm no apbalvošanas un pēcfiniša)!
Lūdzam pārējos, kas bildēja mežā - dodiet saites uz saviem foto komentāros!
DSC_0030.JPG

27 Nov 2010.
Bajāru Lielā rudens pastaiga noslēgusies - skaista diena mežā!
Zaķumuižas apkārtnē skaistā, ziemīgā dienā noslēgusies AVRN rīkotā Bajāru Lielā rudens pastaiga, kur kontrolpunktus rogaininga tipa pasākumā mežā devās meklēt 12 komandas un 2 individuālie censoņi.
Prieks par jauniešiem un ģimenēm, kurus nebija nobaidījusi ziemas iestāšanās, un kas platiem soļiem, apņēmīgi devās mežā, lai sacenstos kontrolpunktu apmeklēšanā, paralēli baudot lielisko ainavu.
Rezultāti pastaiga_rez.pdf

DSC_00471.JPG

24 Nov 2010.
Papildus informācija par Bajāru Lielo rudens pastaigu 2010
Papildināta un precizētā informācija (teksts ar sarkanu) šeit: Info

Tiekamies sestdien!

<< Iepriekšējie 1 2 3 4 5 6 Nākamie >>

 
Jūlijs 2024
POTCPSSv
 1  2  3  4  5  6  7
 8  9  10  11  12  13  14
 15  16  17  18  19  20  21
22  23  24  25  26  27  28
 29  30  31

Marija, Marika, Marina
 

<< Iepriekšējie {pages} Nākamie >>

 


ropazi

© www.avrn.lv, 2010