11 Dec 2010.
Slidotava aicina - apgaismota un notīrīta!
Drīz pēc slidotavas izveides pie Ropažu vidusskolas, aktuāla kļuva iedzīvotāju vēlme slidot tumšajos ziemas vakaros. AVRN aktīvisti jau pagājušajā ziemā kala plānus par apgaismojuma uzstādīšanu, tāpēc esam priecīgi paziņot, ka rezultāts ir panākts! No pagājušās sestdienas slidotava ir apgaismota arī vakarā, pēc tumsas iestāšanās. Bildes no apgaismojuma ierīkošanas
Biedrības "Aktīvi vecāki-Ropažu novadam" aktīvisti pateicas visiem, kas gan morāli, gan praktiski atbalstīja mūsu iniciatīvu par apgaismojuma uzstādīšanu slidotavā. Īpaši pateicamies: Ropažu novada domes deputātiem Valdim Vucenam, Raimondam Skrebam un priekšsēdētājam Antonam Cibuļskim, kas ne tikai uzklausīja aktīvo vecāku ideju, bet arī praktiski atbalstīja tās īstenošanu. Aktīvie slidotāji saka paldies Ropažu vidusskolas direktorei Mārai Priedei, mājturības skolotājam Ingmāram Ķiecim par iespēju apgaismot slidotavu un praktisku atbalstu strāvas pieslēguma nodrošināšanā.

Pagājušās nedēļas nogalē 4 aktīvie tēti (Vilnis, Kaspars, Andrejs un Mārtiņš) vairāku aktīvo māmiņu atbalstīti, stūma un vilka, urba un skrūvēja, vienoja un pievienoja, slēdza un pieslēdza, līdz 6 stundu laikā tika izveidota apgaismojuma sistēma visapkārt slidotavai.
PC044337.JPG

Gara trose, kabelis, prožektori, skrūves un palīgpiederumi - tas viss pašu vecāku sarūpēts! Jau pirmajā apgaismotajā vakarā hokeja kaislības turpinājušās pat vēl pēc 22:00 vakarā thumb

Cerams, ka slidotāju un jauno hokejistu netrūks! Baudīsim vienkāršos un sirsnīgos ziemas priekus, sajutīsim sniegu, aukstumu un ledu, lai kļūstam stiprāki, izturīgāki, aktīvāki un veiklāki!

Atgādinām, ka arī šogad par simbolisku īres maksu (10 santīmi) pie Ropažu Sporta centra administratorēm jebkuram slidotgribētājam pieejamas biedrības "Aktīvi vecāki - Ropažu novadam" sarūpētās slidas. Vairāk info par slidām ŠEIT

P.S. 11.decembra pusdienas laikā, pateicoties kopīgam aktīvo vecāku un to atbalstītāju darbam (īpašs paldies Olafam, Andrim, Santai, Ojāram un SIA "Cetra" aktīvistiem), slidotava attīrīta no bagātīgās sniega kārtas un nu ir gatava atkal uzņemt slidotājus un hokejistus! Izmantosim šo iespēju!
Komentāri:
 
Jūlijs 2024
POTCPSSv
 1  2  3  4  5  6  7
 8  9  10  11  12  13  14
 15  16  17  18  19  20  21
22  23  24  25  26  27  28
 29  30  31

Marija, Marika, Marina
 

Bajāri trophy 2019 Ropažos rezultāti.
Bajāri trophy 2019 Ropažos rezultāti publicēti. Paldies visiem!

Bajāri Trophy 2018 Zaķumuiža rezultāti un foto
Paldies dalībniekiem par izturību! Publicējam rezultātus un saiti uz bilžu galeriju. Tiekamies nākamreiz!

Bajāri Trophy Mucenieki aizvadīts! Rezultāti. Foto.
13.maija rīts atnāca ar daudzsološu solījumu, ka laiks būs izaicinoša karstuma piesātināts.
Un tā tas tiešām notika. Saule karsēja, dalībnieku ķermeņi tveicē kļuva viegli sārti, ūdens patēriņš kontrolpunktos palielinājās un tiesneši slavēja izturīgos dalībniekus!

Pieteikšanās Bajāriem!
Piesakies savlaicīgi Bajāri trophy pasākumam, lai varam sagatvot kartes, uzdevumus un Tevi arī pacienāt!
Pieteikšanās te:
Pieteikšanās

Autobuss no Muceniekiem
Nodrošināsim autobusu uz un no Piedzīvojumu sacensībām 2.septembrī no Muceniekiem un Silakroga (pēc pieprasījuma).

Interesentu iepriekš pieteikties! mob.29210007

Piedzīvojumu mačs Ropažos!
Reģistrēšanās pasākumam iepriekš.
Pieteikšanās: pa e-pastu vai mob. tel. 29210007
Bērniem vecāku atļaujas OBLIGĀTAS!
 


ropazi

© www.avrn.lv, 2010